Money News and More Great Value Peanut Butter "A 40-ounce jar of the store-brand lunch staple will cost $3.47; if you opt for the same amount of a name-brand like Jif, you'll be paying nearly ...
Be sure to use a smooth, commercial brand of peanut butter like Skippy or Jif for these - the natural ... softened 3/4 cup powdered sugar 1 (7-ounce) jar marshmallow fluff 1/4 teaspoon kosher ...
They include Bird’s Eye frozen corn, Cheerios cereal, Kraft cheese singles, Coca-Cola, Jif peanut butter, Wonder sandwich ... the cost of a 13-ounce bag of Lay's Classic Potato Chips skyrocketed ...
Money News and More Great Value Peanut Butter "A 40-ounce jar of the store-brand lunch staple will cost $3.47; if you opt for the same amount of a name-brand like Jif, you'll be paying nearly twice as ...
"A 40-ounce jar of the store-brand lunch staple will cost $3.47; if you opt for the same amount of a name-brand like Jif, you'll be paying nearly twice ... of Saving You Dinero believes Great Value ...